PETZL TRF STOVYKLA
2017 09 29 - ​2017 10 01

Tai pirmoji Trail Running Factory stovykla Lietuvoje! Kviečiame visus neabejingus ar dar tik pradedančius atrasti bekelės bėgimą. Naktinis bėgimas Dzūkijos miškais ir Nemuno šlaitais kartu su pasaulio ultra trail bėgimo čempionu Gediminu Griniumi, praktiniai balanso, koordinacijos ir jėgos pratimų bėgikams užsiėmimai su terapinės mankštos specialistu Nerijumi Nausėda, alpinizmo elementų pritaikymas bėgime su alpinistu Andriumi Smirnovu ir vertingos paskaitos apie bėgiko laikyseną su sporto mediku Andriumi Ramonu.

Trasa

Bėgsime miško takais ir Nemuno šlaitais gražiausiomis Dzūkijos vietovėmis.

Paskaitos

Dalyvausime praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos ves Nerijus Nausėda ir Andrius Smirnovas.

Dalinsimės patirtimi

Kartu su tais, kuriems bėgimas – tai visas gyvenimas – Andriumi Ramonu ir Gediminu Griniumi.

Apgyvendinimas ir maitinimas

Gyvensime gamtos apsuptyje „Dzūkijos dvare“, visai šalia Vidzgirio miško botaninio draustinio ant vaizdingo Nemuno kranto. Puikiai įrengti dviviečiai kambariai, privatūs vonios kambariai su dušo kabina, WC, plaukų džiovintuvu, rankšluoščių džiovintuvu. Ryte lauks karšti bajoriški pusryčiai, šeštadienį – energijos suteikiantys užkandžiai ir soti vakarienė, sekmadienį – dzūkiški pietūs.

MŪSŲ SVEČIAI

ANDRIUS SMIRNOVAS

Neužilgo skaičiuosiu 20-ies metų patirtį, kai pradėjau domėtis kalnais ir su jais susijusiomis veiklomis bei sportu. Nuo 2003-iųjų metų vedu alpinizmo kursus. Esu kvalifikuotas ne tik sporto veikloje, bet ir įvairiose darbo aukštyje srityse – gelbėtojo, ugniagesio, kario bei aukštalipystės.

Kalnuose be kopimo ir lipimo yra daug ėjimo, trekingo ir greito judėjimo, ar net bėgimo. Juk reikia, ypač atokiose vietovėse, prieiti prie uolos ar kalno, į kurį planuojama įkopti. Dar nebuvo tokio ryškaus trail running'o, sky running'o atsiradimo, bet aš mėgau judėti greitai ir bėgti. 2016-ais metais pabandžiau DXT Dollomite trailo varžybas – patiko, bet supratau, kad jei noriu bėgti, tai mano arkliukas yra technika ir artimas lipimui judėjimas – sky running. Tikrai kada nors išmėginsiu tokias varžybas.

Su stovyklos dalyviais mielai pasidalinsiu laipiojimo technikomis, kurios sudėtingesnėse varžybose tikrai reikalingos. Papasakosiu apie kalnus, uolas ir tos stichijos specifikas, apie tai, ko reikia geram techniškam trail bėgikui iš laipiojimo srities, kaip ir kiek reikia treniruotis.

NERIJUS NAUSĖDA

Reabilitacinės mankštos specialistas.

Specializuojasi stuburo, dubens, giliųjų raumenų stiprinime, koordinacijos, balanso ir jėgos ugdyme. Kvalifikacijos įgytos Australijoje bei Didžiojoje Britanijoje.

 

 

 

Treniruočių ir paskaitų tvarkaraštis

Treniruočių intensyvumas tiks kiekvienam – tiek pažengusiam bėgikui, tiek pradedančiam ar norinčiam atrasti bekelės bėgimą.
Savo srities specialistų paskaitos suteiks naujų žinių ir padės savyje rasti motyvacijos tapti dar geresniu bėgiku.

Kaina

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA atvykimas, draudimas.
DALYVIŲ SKAIČIUS iki 20 asmenų.